Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?
Je bent lief en spontaan en kan altijd een handje helpen.
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen door te brengen toch?
OudeSnoeperd, 71 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Opwindende man met een dosis humor ik denk dat ik op die manier het beste een persoon kan omschrijven die ik nog niet ken. Ik hou van een lach zo hier en daar en ook al is het heel serieus allemaal het is toch ook wel spannend. Ik hoop dat je iemand bent die ook hier een nodige rust over uit kan stralen. Want behalve
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Elssexy, 96 jaar · Nieuwegein
ik ben opzoek naar een sexy vrouw
Zomerlust, 70 jaar · Diest
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Degeilerd, 85 jaar · Zeist
Volgt
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd