Een leuke , lieve man die net als ik lekker spontaan is en die initiatief toont. Spannend, erotisch en zou fijn zijn als je voor bepaalde dingen wel open staat.
Je bent niet iemand die in het verleden is blijven steken,en vond dat alles toen veel beter was. Je leeft nu en staat open voor nieuwe vriendschappen en eventueel meer!
Barones, 81 jaar · Panningen
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Amermir, 72 jaar · Aalst
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
MevrouwvdMeer, 77 jaar · Castricum
Ik zou graag een vriendelijke man willen ontmoeten.
Sneeuwwit, 71 jaar · Schokland
Seks partner
Single9, 72 jaar · Wijchen
ikverwacht van jou ongev hetzelfde en liefst een beetje in de buurt wonendvoor de rest moet er beide zijds een klik zijnOok