Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk niveau voor een serieuze relatie.
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Oma's in de chatbox
Barones, 81 jaar · Panningen
♥ Limburg
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Barones is op zoek naar:
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Een leuke man die mij gezelschap kan geven, en wie weet klikt het zo super goed dat we een goede band op kunnen bouwen. Ik hou van contact, en ben altijd een luisterend oor en zeer geinteresseerd in andermans verhalen. Dus zin om te kletsen en het gezellig te maken?
In eerste instantie ben ik op zoek naar vriendschap, en verder zal de tijd het leren? Elkaar stimuleren, inspireren, waarderen en accepteren. Zielsverwantschap zou fantastisch zijn, maar niet realistisch, maar als je een lieve, rustig, handig en verstandige, stabiele, man bent, met een beetje gevoel
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen haast klus van en gaat zeker me niet aanvliegen in de gang. Kan je dit allemaal beperken. Dan hoop ik dat je ook net als ik zin heb in een leuke dag. Of avond of dagen of een week. Ik zie het
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun waarde ;( ook al zingen ze vals mee met karaoke, zoals ik. Je hebt humor.
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen, leuke dingen doen en die kriebels nog eens voelen en laten groeien tot een mooie relatie die er kan zijn tussen 2 mensen. Kan absoluut niet tegen mannen die zich beter voordoen
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen door te brengen toch?
Mottig, 70 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Pinsky, 84 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek een partner waar ik nog gezellige uurtjes mee kan doorbrengen.