Gratis Aanmelden

Meisje VervlogenTijd (73) uit Venray wil man

Dit geile 73-jarige meisje uit Venray wil een oudere man ontmoeten voor sexdating! Stuur VervlogenTijd een email en spreek iets met haar af!

Home » Limburg » 70-100 » VervlogenTijd
VervlogenTijd, 73 jaar · Venray

♥  Limburg
♥  Ik heb grijs haar
♥  Ik heb blauwe ogen
♥  Ik rook niet
♥  Ik heb geen tatoeages's
♥  Ik heb een slank lichaam

VervlogenTijd is op zoek naar:

Vitaal, bij de pinken, lekker libido (desnoods met een beetje hulp ;-)) en wil van zijn oude dag nog wat spannends maken. Ben ik de vrouw waarmee je dat wil doen?

Stuur een berichtje aan VervlogenTijd

Zend

Meteen sexdaten met VervlogenTijd

Afspreken

Ook deze rijpe oma's uit Limburg zijn nog op zoek naar dating

Agnesdracht, 72 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent niet iemand die in het verleden is blijven steken,en vond dat alles toen veel beter was. Je leeft nu en staat open voor nieuwe vriendschappen en eventueel meer!
Zend
Muirenn, 74 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een leuke, rustige man die het ook leuk lijkt om dingen samen te ondernemen. Het leven is te mooi om die alleen door te brengen toch?
Zend
Anssingle4406, 73 jaar · Berg en Terblijt
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een man met een missie. Ik bedoel je gaat niet voor de koffie naar huis. En je eet ook echt je bord nog even leeg. Je maakt er geen haast klus van en gaat zeker me niet aanvliegen in de gang. Kan je dit allemaal beperken. Dan hoop ik dat je ook net als ik zin heb in een leuke dag. Of avond of dagen of een week. Ik zie het
Zend

Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's

Belegtbroodje, 73 jaar · Maarssen
Vriendelijk altijd vrolijk en een prettig gezelschap op een terrasje en aan tafel op zoek naar een relatie.
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Kerkgangster, 71 jaar · Culemborg
Op mijn leeftijd ben je blij met een mok koffie samen, alles wat er meer uit komt is alleen maar extra.
Leoniewilwel, 72 jaar · Zierikzee
kom jij mij ook verwennen?
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
LimburgseClara, 78 jaar · Hasselt
Maakt mij niet uit.