Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel een lekker geurtje hebben want dat brengt me echt op gang. En vooral, je moet tijd hebben om die met mij door te kunnen brengen.
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar ook in geïnteresseerd is. Mag uiteraard ook zijn eigen hobby's uitoefenen. We kunnen elkaar ook aanvullen. Hoe leuk is dat? Nee hoor ik maak een grapje, wees jezelf en lief
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.