Een man die gewillig is, grappig en genoeg tijd heeft om bij mij te zijn, als je veel vrije tijd hebt, heb je gewoon geluk! Ik kan je gelukkig maken, je zult me ??nooit vergeten!
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van mijn uiterlijk hebben zoals vroeger toen ik nog met de Carnaval Page was en mooie benen had.
Het leven is voor mij een grote reis, waarin ik mensen en situaties tegenkom, die mij iets te vertellen hebben en me er bewust van laten zijn, dat deze reis zeer de moeite waard is.Wat zou ik het fijn vinden dat een zachtmoedige, integere en beschouwende man mij op deze reis vergezeld. Als je daarnaast ook