Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar ook in geïnteresseerd is. Mag uiteraard ook zijn eigen hobby's uitoefenen. We kunnen elkaar ook aanvullen. Hoe leuk is dat? Nee hoor ik maak een grapje, wees jezelf en lief
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.