Ik heb iemand nodig die me tijd en aandacht kan geven. Iemand die graag een relatie met mij heeft die niet saai en gemakkelijk gaat worden. Ik vind het leuk als je een avontuurlijk persoon bent die me het geluk wil geven dat ik zo graag wil.
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van mijn uiterlijk hebben zoals vroeger toen ik nog met de Carnaval Page was en mooie benen had.
Ik zoek een leuke rustige man met het hart op de juiste plaats die kan genieten van de gewone dingen die in het leven te vinden zijn. Voor mij maakt het uiterlijk niks uit, wat binnenin zit is zoveel belangrijker.
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kimbs, 75 jaar · Baardegem
Je bent een nette man die spontaan en oprecht is. Dan wil ik je graag leren kennen.
Grove, 77 jaar · Leuven
Natuurlijk ligt jouw leeftijd niet te ver van die van mij af, daar zou ik me niet fijn bij voelen. Je bent nog lekker energiek,
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen
Pruik, 75 jaar · Passendale
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.
GeefmijmaarAMS, 75 jaar · Amsterdam
Een lieve en eerlijke man.
NIcolee, 72 jaar · Gent
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen
Nieuwsgierigik, 80 jaar · Noordwijk
Een charmante man met een vleugje romantiek. Iemand die ook aangenaam gezelschap zoekt en verder vanzelf ziet hoe het loopt.
Marthie, 73 jaar · Dendermonde
U bent een man opzoek naar seks en hoeft niet zo nodig een relatie ;( je weet nooit hoe het zal lopen! Anaal staat u voor open,