Waar ben ik naar op zoek, nou dat zal ik vertellen, ik zoek een lieve man met geduld, die gewoon samen een goede relatie wilt opbouwen en een fijne tijd wilt hebben. Genieten van de fluitende vogels of samen een heerlijke strandwandeling maken.
Ik zoek een leuke rustige man met het hart op de juiste plaats die kan genieten van de gewone dingen die in het leven te vinden zijn. Voor mij maakt het uiterlijk niks uit, wat binnenin zit is zoveel belangrijker.
Een vriendelijke man met een goed en eerlijk karakter met oog voor het innerlijke van de medemens want ik moet het niet van mijn uiterlijk hebben zoals vroeger toen ik nog met de Carnaval Page was en mooie benen had.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,
Glimp, 75 jaar · Drachten
Hallo beste lezers, wat zou het fijn zijn een maatje te vinden in deze hooiberg. Iemand om sportief, actief en gezellige dingen
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
Pruik, 75 jaar · Passendale
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.