Ik heb in mijn verleden weinig liefde gekend. Ik zou het mooi vinden dat wel te kunnen vinden, al is het maar voor korte duur. Ik ben lief en aardig, en kan je sexueel goed verwennen. Zolang je mij maar respecteert, daar draait voor mij alles om.
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?
Ik zoek een verzorgde man met een leuke lach. Ik hou van eerlijke mensen en van mensen die rust willen in hun leven. Uiterlijk maakt me zoveel niet uit, als je maar verzorgd bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
CorryVan, 71 jaar · Alblasserdam
Jij moet mijn maatje willen zijn!
Braafhart, 73 jaar · Ravels
Graag zou ik vriendschap willen hebben zodat we samen leuke dingen kunnen ondernemen.
Willie37, 79 jaar · Waddinxveen
Jij ook neem ik aan.
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens
Lisette72, 74 jaar · Vlissegem
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Lourdesgangster, 71 jaar · Eeklo
Ik vind dat heel moeilijk te omschrijven, zeker qua uiterlijk omdat ik echt naar de binnenkant van iemand kijk. Dat is uiteindelijk