Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt in je leven maar je bent altijd optimistisch en positief gebleven. Je hebt gevoel voor humor, een leuke babbel en je houdt van het water, varen, roeien, zwemmen en vissen.
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?
Ik zoek een leuke rustige man met het hart op de juiste plaats die kan genieten van de gewone dingen die in het leven te vinden zijn. Voor mij maakt het uiterlijk niks uit, wat binnenin zit is zoveel belangrijker.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Droomland, 73 jaar · Abbekerk
Ben je een serieuze man die behoefte heeft aan een serieuze relatie. Betrouwbaar en gezellig.
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
LisaDame1941, 76 jaar · Putte
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van
VervlogenTijd, 73 jaar · Venray
Vitaal, bij de pinken, lekker libido (desnoods met een beetje hulp ;-)) en wil van zijn oude dag nog wat spannends maken. Ben
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.