Heb jij wel eens iemand ontmoet die een hele avond alleen voor jou beschikbaar is? Natuurlijk wil ik wel langer voor jou beschikbaar zijn, maar dat moet jij dan aangeven. We doen alles niet te snel, maar precies op de manier waarop jij je prettig voelt. Ik wil jou namelijk niet verliezen terwijl ik jou dan net heb ontmoet.
Ik zoek een leuke rustige man met het hart op de juiste plaats die kan genieten van de gewone dingen die in het leven te vinden zijn. Voor mij maakt het uiterlijk niks uit, wat binnenin zit is zoveel belangrijker.
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker kletsen, dan ben jij degene die ik zoek. We zijn natuurlijk al wat ouder maar nog wel actief.