Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een gezonde portie genegenheid belangrijk uiteraard ook hygiëne.
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.
Ben jij net als ik ook nog lekker fit, en houd jij er van om op ons leeftijd leuke dingen te doen dan ga ik graag in gesprek met jou om te zien wat er uit voort kan komen. Verder vind ik respect voor elkaar erg belangrijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
Doutzen41, 75 jaar · Coevorden
Je wilt seks en neemt geen genoegen met een keer per week, je wilt het liefste elke dag seks!
Willemijn4706, 70 jaar · Vaals
Mijn gladde, hete natte poes is klaar om verwend te worden, lik je haar lekker? Mijn ster schreeuwt ook om aandacht! Als je
Damemetpit1944, 73 jaar · Aalst
Ik ben op zoek naar een warm type. Een sociale man die van familie houdt en gezellig samen zijn. Het maakt mij niet uit of jij
Uifeltje, 73 jaar · Denderbelle
Iemand die ook van reizen houdt of van een tochtje door de natuur, of een dagje of weekendje weg. Een eerlijke man, ik wil niet
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.