Mannen zoeken naar seks en vinden liefde. Ik vind dat ook leuk! Je ambieert lust en passie. Je houdt niet van korte-termijn-affaires, je zoekt naar iets serieus, stabiels en toegewijds. Je bent loyaal en eerlijk.
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar ik hoop dat ik wel een leuke man kan vinden waarmee ik een vriendschap kan opbouwen. Ik hoop niet dat je meteen veel van mij verwacht, want ik hou er wel van om het rustig aan te doen en
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hoiikbenjoy, 71 jaar · Denekamp
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Marietteha, 73 jaar · s-Heerenberg
Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks
Marge19460114, 71 jaar · Grimbergen
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn.
Pruik, 75 jaar · Passendale
Je bent een leuke gesprekspartner en weet altijd wel wat te vertellen.
Charmanteman, 81 jaar · Hundelgem
Een lieve en eerlijke rustgevende man
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.