Elke vrouw wil een sterke en dappere man dicht bij haar zien. Ik hoop dat mijn toekomstige man me altijd zijn steun zal tonen. Ik wil voor de mens leven en ik kan me niet voorstellen dat ik alleen zal zijn. Ik heb nooit de idealen van de man in mijn hoofd geschapen omdat liefde een plotseling gevoel is en vaak niets te maken heeft met voorzichtigheid! Ik wil iemand geleidelijk kennen. Ik heb een man nodig die me veel tijd kan geven. Ben je er klaar voor?
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Je bent eerlijk open en charmant, je vind het geweldig om bezig te zijn maar een dagje niets doen trekt je ook je hoeft niet alle dagen naar een cafe of zo.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AntjeB, 75 jaar · Middelburg
Ik wens kennis te maken met iemand die zin heeft om te daten. Met wederzijds respect, vertrouwen en met veel plaats voor liefde
Mimi2194707, 70 jaar · Aalst
Een leuke man die het leven weer aanvulling geeft. Een man die nog genoeg energie heeft en die niet alleen maar thuis wil zitten.
IjsPool, 81 jaar · Gent
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!!
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
Treinengek, 80 jaar · Nieuwegein
Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker