je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en wie weet kunnen die wel heel goed samen gaan.
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Carlyn, 76 jaar · Utrecht
Ik zoek een man die nog optimaal van het leven wil genieten, die er nog alles wil uithalen wat mogelijk is. Jij houdt van bezig
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Lisette72, 74 jaar · Vlissegem
Een gezellige man die goed lief kan hebben, samen van de kleine dingen wilt genieten, nog wel van een leuk spelletje houd en
Wieweet23, 71 jaar · Breda
Ontmoet graag een betrouwbare man in de leefijd van 55 tot 99 jaar, bourgondier, gezellig en zakelijk.
HihIHenriette, 71 jaar · Venlo
Ik vind een eerlijke en zorgzame heer wel de goede omschrijving naar waar ik op zoek ben. U bent een beetje avontuurlijk en