Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan voor. Liefst wonende in de provincie Noord Holland maar is eigenlijk niet echt een must, wel een pré. Je vindt het leuk om af en toe een keertje uit te gaan waar je dan niet verlegen aan de kant gaat staan maar jezelf lekker laat gaan op de dansvloer, dat doe ik namelijk ook graag.
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een gezonde portie genegenheid belangrijk uiteraard ook hygiëne.
Ik ben op zoek naar een man die net als ik het avontuur opzoekt. Iemand die graag leest, iq en eq. Iemand die veel beleeft heeft in zijn leven. Een levensgenieter Geniet van een goed glas wijn op een leuk terras. Niet iemand die zijn leven voor de tv laat vergaren