Gewoon jezelf zijn is natuurlijk altijd het beste, wees open, liefdevol en de lieve man die je bent. Je hebt al een mooi leven achter je waarin je veel hebt meegemaakt. Nu is het belangrijk om gewoon te gaan genieten, mooie reisjes te maken, lekker op het strand naar de ondergaande zon te kijken, heerlijk te eten en nog veel meer natuurlijk!
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde en warmtegevoel die ik al jaren mis en ik hoop dat u, mij dat gevoel weer kan geven alsof ik weer jong ben. Groet
Olgastih, 71 jaar · Beets
♥ Noord-Holland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
ik zoek iemand waarmee ik een vriendschap kan opbouwen, later een latrelatie, op basis van eerlijkheid, vertrouwen en respect voor elkaar en elkaars mening accepteren. En ja, de klik moet er zijn, dit is niet uit te leggen, dit is een gevoel.
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar ik hoop dat ik wel een leuke man kan vinden waarmee ik een vriendschap kan opbouwen. Ik hoop niet dat je meteen veel van mij verwacht, want ik hou er wel van om het rustig aan te doen en
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Emma68, 77 jaar · Rosmalen
Volgt
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens