Vrienden heb ik genoeg, en ik zie ze allemaal graag. Maar een speciale verbintenis die tot in het hart gaat. Dat zou helemaal geweldig zijn. Tijd om intens te gaan genieten?
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij alle liefde en passie kan geven. Ben je spontaan, hou je van lachen en zie jij een relatie nog altijd zitten, dan krijg ik graag een berichtje van je.
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een gezonde portie genegenheid belangrijk uiteraard ook hygiëne.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
NieuweIk, 73 jaar · Mechelen
U bent vrij en blij. Wil niet gebonden zijn maar loopt wel met de tijd mee. Seks is waar u vaak aan denkt en graag wilt doen. Maar
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
Omawilnogwel, 77 jaar · Almere
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook
Kimbs, 75 jaar · Baardegem
Je bent een nette man die spontaan en oprecht is. Dan wil ik je graag leren kennen.
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Els De Hoop, 72 jaar · Sneek
Volgt
SluZevensluizen, 83 jaar · Vlaardingen
Je bent eerlijk en lief, je houd ervan om erop uit te trekken. Maar kan ook genieten van een lekkere kop koffie aan de keuken
Netty, 74 jaar · Apeldoorn
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto