Mannen die houden van sexy donkere vrouwen. Daar hou ik van. Een man die romantisch is ,maar ook stoer. Ietsje eigenwijs misschien, maar niet te. Dat kan ik niet aan ; ) Een lekker lijf heeft een een goeie kop!
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar ik hoop dat ik wel een leuke man kan vinden waarmee ik een vriendschap kan opbouwen. Ik hoop niet dat je meteen veel van mij verwacht, want ik hou er wel van om het rustig aan te doen en