Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen. Gezelligheid en een lekker bakkie koffie staat bovenaan je lijstje samen met de krant lezen van zaterdag op een zondagochtend en vroeg opstaan om een mooie dag te hebben.
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een gezonde portie genegenheid belangrijk uiteraard ook hygiëne.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms
Verjaren, 86 jaar · Berghem
Aangename man, die meer een lach heeft als een boze blik
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Sandra49, 85 jaar · Koksijde
Volgt
Fitnessoma, 70 jaar · Aarschot
Bij de fitness zie ik een hoop leuke mannen en vooral ook mooie mannen, precies wat ik zelf ook zou willen hebben, het punt is
Wieweet23, 71 jaar · Breda
Ontmoet graag een betrouwbare man in de leefijd van 55 tot 99 jaar, bourgondier, gezellig en zakelijk.
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
Anns, 73 jaar · Desteldonk
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt.