Ik wil graag een man die zelfverzekerd en slim is, niet bang is om iets te proberen dat vooral avontuurlijk is! Ik weet zeker dat ik de juiste persoon hier kan vinden als iemand in mij geïnteresseerd is!
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een gezonde portie genegenheid belangrijk uiteraard ook hygiëne.
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en wie weet kunnen die wel heel goed samen gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Verjaren, 86 jaar · Berghem
Aangename man, die meer een lach heeft als een boze blik
Elsige, 71 jaar · Bakhuizen
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan
Farcemajeur, 74 jaar · Biddinghuizen
Een lieve zorgzame man die ook door de jaren al de wijsheid gekregen heeft. Afstanden zijn voor mij niet belangrijk mijn auto
Kimbs, 75 jaar · Baardegem
Je bent een nette man die spontaan en oprecht is. Dan wil ik je graag leren kennen.
44suus, 73 jaar · Diepenbeek
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
AliceB, 73 jaar · Peer
Samen leuke dingen ondernemen en genieten van elkaars gezelschap, daar ben je ook naar op zoek. Een man van mijn leeftijd,