Ik zoek een loyale man die avontuurlijk is, ambitieus en degelijk en fatsoenlijk. Iemand met wie ik van gedachten kan wisselen en met hem over alles kan hebben. Ik ben op zoek naar mijn droomman.
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen als je dat lekker vind. Mijn poes houdt er ook van om verwend te worden, ik ben niet van het scheren dus daar moet je wel tegen kunnen. Samen maken we er een geile tijd van, goed?
OngebondenDame, 78 jaar · Borsbeke
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik ben inmiddels te oud voor een nieuwe relatie maar ik hoop wel leuke maatjes te vinden met wie ik leuke dingen kan ondernemen en plezier kan hebben in de slaapkamer.
Iemand die ook van reizen houdt of van een tochtje door de natuur, of een dagje of weekendje weg. Een eerlijke man, ik wil niet al uw tijd maar ik zou wel graag de leuke dingen met u willen doen. Roken en drinken vind ik ook niet erg. Verder gewoon een leuke man, waarvan ik wat gezelschap zoek.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Elemenstaires, 87 jaar · Bathmen
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap
NellieStrike, 79 jaar · Ouderkerk aan den IJssel
-
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
EmelyBaarsel, 73 jaar · Attenrode
Het hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn en op onze leeftijd is het dat ook niet meer. We denken anders over bepaalde zaken
Lieff42, 75 jaar · Katwijk
Een man die graag wil ontvangen maar zelf ook veel te geven heeft want het moet tenslotte van 2 kanten komen. Jij wil nog heel
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact