Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!! Wil jij reageren????
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen als je dat lekker vind. Mijn poes houdt er ook van om verwend te worden, ik ben niet van het scheren dus daar moet je wel tegen kunnen. Samen maken we er een geile tijd van, goed?
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt. Zo niet dan zijn er genoeg andere dingen die we samen kunnen doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LimburgseClara, 78 jaar · Hasselt
Maakt mij niet uit.
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien
Lieve77, 81 jaar · Hoevenen
Ben jij lief en zie jij er goed verzorgd uit, bericht mij dan kus.
ElsParel, 74 jaar ·
Ik ben op zoek naar een man die net als ik het avontuur opzoekt. Iemand die graag leest, iq en eq. Iemand die veel beleeft heeft
Omaaazegtja, 84 jaar · Bitgummole
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters
Eigenwijdmeisje, 70 jaar · Wormer
Iemand die net zoals ik opzoek is naar wat gezelschap, ik weet niet of ik nog opzoek ben naar een relatie op mijn leeftijd, maar
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.