Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
je bent thuis in de politiek ik houd van een goede discussie. je bent duurzaam en je houd rekening met het milieu. dan mag je een poging doen voor een kennismaking.
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen samen dus ik zoek echt een soulmate maar wil vooral ook mijn eigen dingen blijven doen en natuurlijk geldt dat ook voor jou.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
Omaaazegtja, 84 jaar · Bitgummole
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters
ElsParel, 74 jaar · Graft-De Rijp
Ik ben op zoek naar een man die net als ik het avontuur opzoekt. Iemand die graag leest, iq en eq. Iemand die veel beleeft heeft
Willie37, 79 jaar · Waddinxveen
Jij ook neem ik aan.
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Treinengek, 80 jaar · Nieuwegein
Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.