Ik ben op zoek naar een man die net als ik alleen is. Iemand die ook iets samen wil doen. Goed koken, leuke dingen doen. Kunnen we gaan winkelen of zo?
je bent thuis in de politiek ik houd van een goede discussie. je bent duurzaam en je houd rekening met het milieu. dan mag je een poging doen voor een kennismaking.
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het leven geniet zoals ik dat doe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kerkgangster, 71 jaar · Culemborg
Op mijn leeftijd ben je blij met een mok koffie samen, alles wat er meer uit komt is alleen maar extra.
Verjaren, 86 jaar · Berghem
Aangename man, die meer een lach heeft als een boze blik
Braafhart, 73 jaar · Ravels
Graag zou ik vriendschap willen hebben zodat we samen leuke dingen kunnen ondernemen.
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
Boefjesgezocht, 73 jaar · Gellicum
Ik weet dat ik al een dagje ouder ben maar ik ben nog hartstikke fief en fit..ja ik doe het iets rustiger aan natuurlijk maar