Een leuke man die het heerlijk vind er op uit te gaan, nog een beetje actief is, en vol liefde en passie zit. Zie jij mij wel zitten, sta jij open voor contact om elkaar te leren kennen dan hoop ik op dat ene leuke berichtje van jouw!
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen als je dat lekker vind. Mijn poes houdt er ook van om verwend te worden, ik ben niet van het scheren dus daar moet je wel tegen kunnen. Samen maken we er een geile tijd van, goed?
Een man met wie ik heerlijk kan gaan dansen daar smelt ik voor. Maar kun je dat niet wil ik het je best leren hoor als je dat wilt. Zo niet dan zijn er genoeg andere dingen die we samen kunnen doen.