Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap kan ook opgebouwd worden met een man in een relatie.
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen als je dat lekker vind. Mijn poes houdt er ook van om verwend te worden, ik ben niet van het scheren dus daar moet je wel tegen kunnen. Samen maken we er een geile tijd van, goed?
Ik ben op zoek naar een gezellig maatje, die met mij door dik en dun wil gaan. Iemand die van lezen houd, een goed gevoel voor humor heeft, eerlijk, betrouwbaar, iemand die een vrouw goed weet te vermaken. Het gezellig vind om samen uit eten te gaan, naar het theater, maar het niet vervelend vind om gezellig