Ik wil neuken en het maakt opzicht niet uit met wie het zal zijn, jij moet mij wel kunnen bijhouden en dan zal het misschien wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn... Who knows? ;-)
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het leven geniet zoals ik dat doe.
Ik ben op zoek naar een gezellig maatje, die met mij door dik en dun wil gaan. Iemand die van lezen houd, een goed gevoel voor humor heeft, eerlijk, betrouwbaar, iemand die een vrouw goed weet te vermaken. Het gezellig vind om samen uit eten te gaan, naar het theater, maar het niet vervelend vind om gezellig
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een man (eventueel met kinderen) voor vriendschap en daarna................... Ik heb zelf een volwassen dochter. (28) (uitwonend)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".
AnsPieterse, 79 jaar · Hoogeveen
Jij moet vooral gezellig zijn!
Margreet45, 72 jaar · Nijmegen
Dit mag ze later zelf in vullen.
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
CorryVan, 71 jaar · Alblasserdam
Jij moet mijn maatje willen zijn!
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
Bodybuildster, 88 jaar · Nibbixwoud
Je voelt je ook vaak alleen. Je bent gezellig en staat er voor open om een serieuze relatie te starten.