Ook al plannen om te gaan doen als je niets meer hoeft te doen en je het werken elke dag kan gaan opgeven? Leuk om dan eens te kijken of we samen wat leuke plannen kunnen gaan maken. Ik ga reizen namelijk nog zoveel te zien. En wat staat er dan in jou agenda. Ben je ook zo ruimdenkend en nuchter.
Jij bent een leuke en sympathieke man die zelf ook op zoek is naar gezelschap. Lekker samen wandelen, een kopje koffie drinken of er op uit. Echt dingen delen en iets serieus met elkaar opbouwen. Daarbij speelt leeftijd geen rol. Zou dat iets voor jou zijn?
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen samen dus ik zoek echt een soulmate maar wil vooral ook mijn eigen dingen blijven doen en natuurlijk geldt dat ook voor jou.
Een leuke gezellige man. Die ook niet wil stil zitten. In is om eens spannende dingen te gaan ondernemen. En nog vol op van het leven geniet zoals ik dat doe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Braafhart, 73 jaar · Ravels
Graag zou ik vriendschap willen hebben zodat we samen leuke dingen kunnen ondernemen.
Veerbeek, 72 jaar · Hasselt
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact
Sandra49, 85 jaar · Koksijde
Volgt
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.
Baranja, 74 jaar · Deurne
Trouwe eerlijke man die weet wat hij wil van een vrouw
Omawilnogwel, 77 jaar · Almere
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
Vertel jij het mij...
CadiC, 70 jaar · Herten
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk