Iemand die ook van reizen houdt of van een tochtje door de natuur, of een dagje of weekendje weg. Een eerlijke man, ik wil niet al uw tijd maar ik zou wel graag de leuke dingen met u willen doen. Roken en drinken vind ik ook niet erg. Verder gewoon een leuke man, waarvan ik wat gezelschap zoek.
Jij bent een leuke en sympathieke man die zelf ook op zoek is naar gezelschap. Lekker samen wandelen, een kopje koffie drinken of er op uit. Echt dingen delen en iets serieus met elkaar opbouwen. Daarbij speelt leeftijd geen rol. Zou dat iets voor jou zijn?
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!! Wil jij reageren????
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
TheaLiefde, 71 jaar · Muiden
Je bent alleen, maar niet eenzaam, geniet nog met volle teugen van het leven en hebt een fijne kring van vrienden om je heen.
Lolllllll, 78 jaar · Berkel-Enschot
Ik zoek een leuke rustige man met het hart op de juiste plaats die kan genieten van de gewone dingen die in het leven te vinden
Belegtbroodje, 73 jaar · Maarssen
Vriendelijk altijd vrolijk en een prettig gezelschap op een terrasje en aan tafel op zoek naar een relatie.
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Openenbloot, 73 jaar · Antwerpen
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen, geen leugenaars, en stoefer, gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn !liefst
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd