Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn buik en mijn hartje sneller zal doen slaan.
Je houdt van seks, krijgt hem nog steeds goed omhoog en kan hem ook een tijdje zo houden. Kan ik je lekker aftrekken en pijpen als je dat lekker vind. Mijn poes houdt er ook van om verwend te worden, ik ben niet van het scheren dus daar moet je wel tegen kunnen. Samen maken we er een geile tijd van, goed?
Iemand die ook van reizen houdt of van een tochtje door de natuur, of een dagje of weekendje weg. Een eerlijke man, ik wil niet al uw tijd maar ik zou wel graag de leuke dingen met u willen doen. Roken en drinken vind ik ook niet erg. Verder gewoon een leuke man, waarvan ik wat gezelschap zoek.