Je bent een gepassioneerde en gezinsgerichte man op zoek naar een vriend en uiteindelijk een relatie die de rest van je leven zal duren. We gaan vrienden worden voor iets anders, zodat we meer over elkaar te weten kunnen komen. Aangezien dit voor het leven gaat, zullen we de dingen niet haasten en het stap voor stap doen.
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt