Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fitnessoma, 70 jaar · Aarschot
Bij de fitness zie ik een hoop leuke mannen en vooral ook mooie mannen, precies wat ik zelf ook zou willen hebben, het punt is
Omaaazegtja, 84 jaar · Bitgummole
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
Siempje, 72 jaar · Aarschot
Ik zou graag gezellige mensen leren kennen om leuke dingen te ondernemen.
Barones, 81 jaar · Panningen
Je hebt humor een eigen stek en je wilt gewoon ene leuke vlotte vrouw ontmoeten voor de gezellige dingen inhet leven.
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,