Mijn vrienden zeggen altijd dat ik veel te kieskeurig ben dus bij deze zal ik dat een keertje niet zijn. Ik vind wel dat een man er leuk moet uitzien en niet te egoïstisch mag zijn. Ik ben zelf ook een heel vrolijke persoon en het zou leuk zijn mocht jij dat ook zijn.
Dit is niet mijn eerste keer dat ik mijn zoektocht begin hoop wel de laatste keer. Ik heb zelf mijn verleden een mooie plek kunnen geven en hoop iemand te vinden die dat ook heeft. Ik heb daarom mijn eigen informatie ook aangepast daarop. Ik nodig je wel uit even iets te zeggen. Misschien heb ik je wel afgeschrikt
Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.