Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.
LisaDame1941, 76 jaar · Putte
Ik zoek geen jonge man niet jonger als 12 jaar dan mij. Want dat is voor mijn gevoel beter, ik zou het leuk vinden als je ook van
Aldegonda, 74 jaar · Drunen
Ben geïnteresseerd in Cultuur, Kunst, Muziek luisteren/spelen. Zou graag willen dat mijn toekomstige maatje daar
Eenzaamvr, 72 jaar · Didam
Je u houd ook wel van gezellige feestjes houdt, want ik ga altijd met mijn zus. En u houd ook wel van de Hollandse cultuur, het
VeraLimburg, 75 jaar · Beringen
Warm en lief persoon met het nodige al meegemaakt. Maar ook met een dosis frisse moed voor de toekomst.
Paulina42, 75 jaar · Arendonk
Uiteraard zijn trouw, respect en integriteit belangrijk. Wie is er bereid om er nog 100% voor te gaan?.
Margreet45, 72 jaar · Nijmegen
Dit mag ze later zelf in vullen.
Eenkleinedame, 86 jaar · Velserbroek
Ben jij een aardige, sociale en serieus dan ben ik op zoek naar jou.