Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mooielelie, 74 jaar · Mechelen
Jij bent een lieverd die ook alles goed geregeld heeft en zijn eigen leven heeft. Toch snap jij wat ik bedoel en knaagt er soms
Wijzereiziger, 77 jaar · Brugge
Ik zoek een respectvolle, tedere, veelzijdige man, niet dominant, die gevoelig is en kan luisteren, geen praatwater. Gelijkwaardigheid,
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
JoseVanD, 72 jaar · Gent
Ik ben op zoek naar een gezellige reisgenoot. Iemand die van elk moment in het leven geniet. Iemand die een wijntje lust en
OmaLift, 78 jaar · Aartrijke
zoek een betrouwbaren iemand om keer ergens gezellig te gaan dansen en terrasje pakken of thuis op de bank filmpje of iets..
Baranja, 74 jaar · Deurne
Trouwe eerlijke man die weet wat hij wil van een vrouw
Wandelgenietster, 78 jaar · Rotselaar
Het zou geweldig zijn als jij een actieven man bent en die van een dolletje houd. Misschien ben jij net als ik verzot op een stevige
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.