Jij moet natuurlijk wel in zijn om speeltjes mee te nemen in de slaapkamer. Het is een heerlijke aanvulling op de sex. Je bent verder lief, voelt een vrouw haarfijn aan en vindt genieten het belangrijkste.
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
GeefmijmaarAMS, 75 jaar · Amsterdam
Een lieve en eerlijke man.
Veerbeek, 72 jaar · Hasselt
Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact
Mainhdra, 83 jaar · Zeewolde
Je bent ongeveer van de zelfde leeftijd dat zou ik op prijs stellen voor de rest kan je dan toch aan elkaar geen eisen hebben?
Magdagrze, 85 jaar · Nijmegen
man of vrouw en heel geil
Brabantse, 73 jaar · Schaijk
Een geschikte man die houd van gezelschap, een dagje uit zoals mij.
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien
Omawilnogwel, 77 jaar · Almere
Je bent een man die doet wat het beste voor hem is en volgt je hart. Je wilt genieten en niet alleen je leven slijten. Je wilt ook