Energiek en positief, warm en liefdevol. Meer heb ik eigenlijk niet nodig. Als jij die eigenschappen herkent hoor ik graag van jou. Wie weet wat wij samen nog kunnen beleven.
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Rozolia, 72 jaar · Antwerpen
Tja nu ben ik hier en heb ik het voor het zeggen...en dan weet ik niet zo goed wat mijn criteria zijn. Verzorgd, de nodige levenslessen
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
Wintervan40, 76 jaar · Gestel
Voel jij je eenzaam en wil jij je tijd nog delen met een dame die goed voor je zal zorgen?
IjsPool, 81 jaar · Gent
Ik ben op zoek (niet wanhopig) naar een leuke eerlijke, spontane maatje, ik daag je uit om te reageren en je krijgt altijd antwoord!!!
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.
Aaltje1947, 70 jaar · Groningen
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me
Louisse, 71 jaar · Blaasveld
Dat ga ik je zo vragen!
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.