Ik zoek een leuke man die houdt van geile spelletjes, elkaar plagen en elkaar intens verwennen. Ik hou wel van experimentjes in bed en ik hou van grenzen verleggen. Ben jij die man die van uitdagingen en seks houdt, dan hoor ik je graag.
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Ik hoop dat je het leuk vind om samen met mij fijne gesprekken te voeren, ons ervaringen van het leven te delen, en vriendschap zou echt prachtig zijn. Ik ga dan ook verder niet zeggen wat ik verwacht, het enige is dat ik het geweldig zou vinden om in contact te komen.
OmaJoska, 74 jaar · Harbrinkhoek
♥ Overijssel ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je houd van vrouwen waar genoeg houvast aan zit en wilt een vrouw niet veranderen. Je houd van seks en samen genieten staat voorop. Je wilt geen extremen dingen, en toont interesse!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Machara, 77 jaar · Zaandam
Ik zoek een echte vriend om mee te schrijven (in 1e instantie.) Zoals uit mijn omschrijving blijkt, ben ik redelijk zelfstandig
Clarables, 73 jaar · Blesdijke
Informatie zoeken over het leven en hoe je verder met een bepaald onderwerp moet omgaan. Je bent leergierig en zoekt altijd
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
WelBescheiden, 73 jaar · Brugge
ik zoek een aardige vriend die zijn eigen leven heeft en daarnaast samen met mij leuke dingen wil doen o.a. op vakantie, intiem
Theodora41, 76 jaar · Bruinisse
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk voor me bent als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat we iets hebben om naar
Weduwe44, 73 jaar · Hoornsterzwaag
Lieve man die zorgzaam is beetje passie heeft en eerlijk kan zijn.