In ieder geval een man die echt oud met mij wil worden en niet bang is om te vliegen. Twee keer in het jaar gaan wij mijn dochter en kleindochter bezoeken in Australië. Financieel heb ik het niet slecht dus als wij samen zijn hoop ik dat wij alles kunnen doen wat ons hartje verlangt.
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Vitaal en zeker nog in staat heel wat uren seks te hebben met een oudere vrouw. Een beetje liefde kan u van me krijgen maar ik blijf echt bij mijn man. Verder lijkt het me leuk als u het een beetje spannend durft te maken en af en toe een beetje uitgedaagd worden vind ik juist leuk. Zal dat ook zeker met u doen hoor!