Omdat ik jou waarschijnlijk niet op straat zal aanspreken, doen we het maar via deze weg! Jij bent natuurlijk De ultieme leuke man waar ik zo lang naar op zoek ben die mij op mijn leeftijd nog heerlijk kan verwennen!
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer eens sexy kan voelen in plaats van een viswijf.
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht heeft. Jij bent een man of een vrouw, dat is mij om het even. Voor mij is het belangrijk dat jij graag alles uit het leven wil halen en geniet van elke dag.
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Oma's in de chatbox
Willy194906, 68 jaar · Boerakker
♥ Groningen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Willy194906 is op zoek naar:
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een gevoelsmens is. Respect hebben voor de ander zijn mening en daarnaar kunnen luisteren. Laten we na een optische klik en het lezen van elkaars oproep kort met elkaar mailen en dan snel ergens afspreken, want pas tijdens een afspraak kunnen we elkaar voelen, ervaren en in de ogen kijken.
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Hou jij van avontuur en reizen en wil jij nog veel meer van de wereld zien. Heb jij al veel mooie landen bezocht of juist nog helemaal niet. Ben jij een doorzetter net als mij en ben jij single en is jouw verleden ook een afgesloten hoofdstuk?
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en wie weet kunnen die wel heel goed samen gaan.
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk samen zijn en genieten van elkaar, samen rustig wat opbouwen en zien waar het allemaal naar toe gaat
Opera, 62 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft zo hard.
LovePotion, 64 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Anaal neuken, likken, standje 69 noem allemaal maar op. Dat wil ik allemaal samen met een kanjer beleven ja. Hopelijk zijn er nog van die heren, die weten hoe ze een dame tot hogere hoogten kunnen helpen. Hygiene hoort er natuurlijk dan ook bij voor mij.