Je bent niet het strak geplande, georganiseerde type maar meer zo iemand van: we will see what happens als je lekker een dag vrij hebt. Je vind het leuk me te zien in casual kleding, een leuk huispak maar ook mooie jurken of uitgaanskleding, mijn haar los op opgestoken vind je allebei prachtig. Wanneer ik de kamer in kom gelopen krijg je de kriebels in je buik, want ik ben jouw vrouwtje.
LovelyLorie, 63 jaar · Mastenbroek
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende middelen te gebruiken tijdens een bijzondere nacht met mij? Laten we dan snel afspreken.
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris- en doggy-stijl.
Lekkerding1964, 53 jaar · Groningen
Lief, eerlijk, betrouwbaar goeduitziend, geen snor en geen baard.
Oma's in de chatbox
Jeannea, 65 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Jeannea is op zoek naar:
Een man die volwassen genoeg is mij aan te kunnen. Mij naar hogere sferen kan brengen. Ondeugend onze gang kan gaan, maar ook tijd heeft voor een serieus gesprek (erotisch getint)
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon thuis.
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden dat ik vrij sessie had en dat was met mijn overleden echtgenoot. Ik mis seks echt.
Opera, 62 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang. Daar ben ik immers naar op zoek.