I'm Lieutenant Patricia D. HOROHo lieutenant general of the army of the United States I'm easy going loving woman with lot of respect
Bigboobies4u, 58 jaar · Rijperkerk
Als je man bent en wilt gewoon lekker genieten zonder verplichtingen achteraf en je bent niet een van mijn directe buren dan wil ik dat je reageert.
GitareGurl, 56 jaar · Gent
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten we elkaar een goed gevoel geven. Ik ben klaar voor alles wat je met me wilt doen.
09-Evelijne, 51 jaar · Beinsdorp
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als we samen zijn. Een goede man die volwassen genoeg is om zijn eigen beslissingen te nemen. Leuk om bij te zijn!
Oma's in de chatbox
GrootmamaGerrie, 75 jaar · Breda
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
GrootmamaGerrie is op zoek naar:
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk. Eerlijk en oprecht, ik ben eens eerder bedrogen in mijn vorige relatie en wil dan liever niet weer zoiets meemaken. Vrolijk en positief, want het leven is veel te kort om boos
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je liever in leven de lijve.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.