Wat ik hier zoek is een man met pit, iemand die mij ook aan kan. Je bent goed verzorgd, geschoren, geknipt etc etc. Geen overbehaard type, je bent netjes en weet vooral ook een vrouw goed te behandelen. Wat hier van komt zien we wel, sex is altijd goed:-) maar mag uiteindelijk ook meer worden. Oh ja als je een rokkenjager bent dan ben je absoluut niet wat ik zoek!
Verleidster, 63 jaar · Naarden
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen, En dan heb ik het niet over wereldreizen maken maar gewoon genieten van een terrasje, lekker kletsen over van alles en nog wat, tentoonstellingen bezoeken of een stuk met de auto gaan rijden Dus energiek, sportief en ondernemend zijn de steekwoorden
Te beginnen, iemand discreet. Ik ben gehuwd en mijn man moet hier absoluut niet achter komen. Onze seksleven is niet meer zo aktief als vroeger, maar van mij mag er wel wat benzine op het dovende kaars gegooid worden als het ware.
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan maken, en goeie stevige seks wilt!
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare man en je hebt wat te vertellen.