Een man met wie ik kan zijn met een aantal goede tijden om wat stress in mij los te laten en ook van mezelf te genieten. Een man die hetzelfde ding en dezelfde houding heeft als ik.
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder glijmiddel te gebruiken.
Anngelicca, 53 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een man die mij blij maakt en mij altijd ondersteunt. Je corrigeert mij als ik iets verkeerd doen. Je bent lief en accepteert me zoals ik ben.
Oma's in de chatbox
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
♥ Zeeland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
FunnFiona is op zoek naar:
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen? Prikkel me over de dingen die je met mij wil doen.
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar leren kennen en wie weet wel een leuke date hebben? Klinkt niet verkeerd toch?