Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben ik op zoek naar een liefdespartner, om leuke dingen mee te doen, maar natuurlijk belangrijk voor mij ook seks. Ik hou van een gezellige gesprek/discussie onder het genot van een wijntje, maar samen een film kijken, een restaurant bezoeken en daarna te eindigen in bed is waar ik in principe naar op zoek ben. Ik hoop daarom hier jou te kunnen vinden, en we leuke eigenschappen met elkaar kunnen delen. Ik hou mijn deuren open voor alles wat mijn kant op komt
Alice1960, 57 jaar · Assen
Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die het geluk in mijn donkere leven terug zal brengen.
WelBescheiden, 73 jaar · Brugge
ik zoek een aardige vriend die zijn eigen leven heeft en daarnaast samen met mij leuke dingen wil doen o.a. op vakantie, intiem genieten, drankje doen. Rokers geen bezwaar, voor mij gaat het puur om het gezelschap
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Oma's in de chatbox
KarlaRod, 69 jaar · Biddinghuizen
♥ Flevoland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
KarlaRod is op zoek naar:
Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd zijn in een actieve oudere dame, dan zie ik graag een mailtje met motivatie van je verschijnen. Een antwoord krijg je bij serieuze interesse. Om je alvast een kleine hint te geven, ik ben niet op zoek naar een serieuze relatie. Ik heb een zeer fantasierijke geest. Jij ook hoop ik.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?