Hoop je hier dan ook te vinden, jij lieve, zachtaardige, goedhartige, gekke, grappige, gezellige, leuke, mannelijke, stoere, machoachtige, brutale familieman/knuffelbeer! Kom op, neem de kans en grijp mij met beide handen aan, ik beloof je dat je er geen spijt van krijgt!
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek zoals ik is en ook volwassen is geworden.
Ikligtklaar, 52 jaar · Eppenhuizen
Mooiste zou zijn als je houdt van beffen, en lekker vingeren of speeltjes gebruiken bij een dame
Anneke4, 53 jaar · Hasselt
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij leven een grote troef. Iemand die de tijd en rust kan nemen om niet te moeten.
Oma's in de chatbox
Musicjazz3, 60 jaar · Dronten
♥ Flevoland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Musicjazz3 is op zoek naar:
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Ik wil een perfecte tijd in bed met je doorbrengen. Als je van seks houdt en als het goed voelt, dan doen we het vaker. Ik wil er echt voor gaan, want ik doe nu al zolang zonder dat ik niet weet hoe lang ik nog zonder kan.
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een prater. Samen een nieuwe start maken en het verleden achter je laten.
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden dat ik vrij sessie had en dat was met mijn overleden echtgenoot. Ik mis seks echt.
Ben je ook op leeftijd en heb je dit fenomeen ook net als ik ontdekt om in contact te komen met anderen dan moeten we dat misschien samen eens doen? We kunnen dan misschien beide wijzer worden over deze moderne tijd?