Ben jijzelf ook alleen, en mis je een vrouw in je leven waar je een fijne tijd mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen? Omdat je nu maar vaak thuis blijft, omdat je niet alleen de deur uit wilt gaan, omdat je het toch niet gezellig vind. En het lijkt je wel wat om mij beter te leren kennen, laat dan een berichtje voor me achter.
Tifffany23, 51 jaar · Almelo
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Hoiikbenjoy, 71 jaar · Denekamp
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Oma's in de chatbox
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Genietenvan is op zoek naar:
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd zijn in een actieve oudere dame, dan zie ik graag een mailtje met motivatie van je verschijnen. Een antwoord krijg je bij serieuze interesse. Om je alvast een kleine
Ik ben op zoek naar een vriend zonder voorwaarden, geen verwachtingen, geen verplichtingen. Gewoon puur vriendschap en kameraadschap. Je bent eerlijk, discreet, en kan lief zijn.
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame en trouwe man is . Iemand die kinderen en een gezin wil hebben.
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.