Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf hou er wel van om gezellig een avondje erop uit te gaan, meestal een plek waar live bandjes spelen. De koffie hoeft dus niet, maar samen een biertje doen is meer dan fijn. Een leuke rockdate, maar het hoef niet alleen bij een eenmalige date te blijven. En ik ben oud genoeg dat ik niet vroeg thuis hoef te zijn ;)
JantjeLacht, 66 jaar · Ieper
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Trees19620908, 55 jaar · Zeewolde
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en trouw bent kun je bij mij een hoop kanten op. En uiteindelijk gaat het toch om de eerste indruk
Oma's in de chatbox
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht
♥ Ik heb grijs haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Sjiekenstijlvol is op zoek naar:
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen of culinair genieten.
Je bent iemand die niet te veel klets over sex, want daarvoor contact je me niet. Maar je bent wel gezellig mee te praten, weest informatief en kan eerder de goede pad kiezen dan de negatieve pad. Sportief en verdraagzaam moet je ook zijn, want ik kan soms wel een treiterend persoon zijn. Maar dat moet je niet
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen? Dan vind ik je graag. Voor nu zou ik het alleen maar leuk vinden je te ontmoeten en van je te horen wat jou bezighoudt, waar je warm van wordt en waar jij naar verlangt in het leven.
Jij bent een positief ingesteld persoon, van mij mag je dik zijn, dun zijn, het maakt me echt niks uit, als je maar de zon ziet schijnen, ook als het wat minder gaat, weet je dat achter de wolken de zon schijnt. Je kunt me aan het lachen maken, dan ben ik gelukkig
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.