Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Bistelzwolle, 51 jaar · Zwolle
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk om ergens wat te eten te hebben of om gewoon de stad in te gaan. U bent iemand die een verhitte discussie niet uit de weg gaat en ik kan goede gesprekken voeren met u over de dingen die ons aangaan.
Oma's in de chatbox
Celeste63, 67 jaar · Gent
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Celeste63 is op zoek naar:
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan, goed verzorgd, positief en oprecht is en die zijn eigen ding wil blijven doen, zonder claimgedrag. Er voor elkaar zijn als het nodig is (maar ook als het niet nodig is).
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn leeftijd. Iemand met veel humor en de rest zien we wel. Als men alles op voorhand moest weten is het ook ni plezant meer