Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan. Of jij al lang alleen bent of misschien ook gescheiden is voor mij niet belangrijk. Wel dat wij elkaar door dik en dun zullen steunen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Hedwig1953, 63 jaar · Schiedam
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt
MarianneGeniet, 61 jaar · Westmalle
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen
Water Lelie, 61 jaar · Staden
Zie jij jezelf in de omschrijving over mij en denk jij mij speciaal te kunnen behandelen?? Zou ik graag willen dat je contact