Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik richt me dus maar meer op de lieve man van mijn eigen leeftijd en daarboven.
Een man die niet alleen maar neemt maar ook graag geeft en dit met alle liefde doet. Lekker uit eten daar moet je toch wel van houden want ik doe dit heel erg graag. Hou jij ook van het strand en de zonsopkomst en wil jij dit graag samen met mij doen.
Margreet56, 61 jaar · De Bilt
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Ik sta open voor goedverzorgde en intelligente mannen. Een serieuze relatie is zeker een optie. Maar laten we niet op de zaken vooruit lopen en elkaar eerst maar eens goed leren kennen door middel van dating en mailen.
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische momenten en samen meer uit het leven halen!!!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
DesireedeV, 63 jaar · Hoensbroek
Ik ben op zoek naar een wat rustige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Kinderen zijn geen bezwaar maar je moet wel
Dinagera, 60 jaar · Leeuwarden
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige
Maargoed, 62 jaar · Honselersdijk
Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen