Ik zoek een man die nog optimaal van het leven wil genieten, die er nog alles wil uithalen wat mogelijk is. Jij houdt van bezig zijn, actief zijn, je bent een prater over veel onderwerpen en je vindt het leuk om vooral dingen samen te doen. Alleen is maar alleen en dat kan prima gaan, maar samen is toch echt leuker.
Ook deze rijpe oma's uit Utrecht zijn nog op zoek naar dating
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
VanAdel, 74 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je toch echt voor mij.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
CorryVan, 71 jaar · Alblasserdam
Jij moet mijn maatje willen zijn!
MevrouwvdMeer, 77 jaar · Castricum
Ik zou graag een vriendelijke man willen ontmoeten.
MegaSaga, 72 jaar · Mortsel
Ik zoek een lieve, gezellige man. (tussen 52 en 70). Iemand die zich zeker kan onthouden van meerdere vrouwen in een liefdesrelatie,
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
Janne45, 72 jaar · Torhout
Een man die niet al te preuts is en die ook discretie kan bieden. Je moet er goed verzorgd uitzien en niet zo heel ver weg bij mij
Wallyfanske, 71 jaar · Arendonk
Ik zoek gewoon een leuke en gezellige vriend, die van de leuke dingen van het leven houdt en net als ik ook houden van zon, strand