Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet meer of niet veel meer hoefde te werken.
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of naar de bingo. We kunnen dan zelfs ook een kopje thee bij de buren doen. Ik wil gewoon iemand om mij heen hebben, zodat ik mij minder eenzaam voel.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Afcafabb, 85 jaar · Almelo
volgt
Pinsky, 84 jaar · Maastricht
Ik zoek een partner waar ik nog gezellige uurtjes mee kan doorbrengen.
Single9, 72 jaar · Wijchen
ikverwacht van jou ongev hetzelfde en liefst een beetje in de buurt wonendvoor de rest moet er beide zijds een klik zijnOok
Lieve77, 81 jaar · Hoevenen
Ben jij lief en zie jij er goed verzorgd uit, bericht mij dan kus.
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Omaatjesien, 80 jaar · Leimuiderbrug
Iemand die ook eenzaam is en op zoek is naar contact, ik zit al in de herfst van mijn leven en wil dan nog even genieten van de liefde
Aaltje1947, 70 jaar · Groningen
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me