Dus, verras me met een leuk berichtje om het eerste contact te leggen en wie weet kunnen we snel gaan kijken wat er is tussen ons. Daar komen we namelijk maar op 1 manier achter toch?
Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet meer of niet veel meer hoefde te werken.
VanAdel, 74 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je toch echt voor mij.
Carlyn, 76 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een man die nog optimaal van het leven wil genieten, die er nog alles wil uithalen wat mogelijk is. Jij houdt van bezig zijn, actief zijn, je bent een prater over veel onderwerpen en je vindt het leuk om vooral dingen samen te doen. Alleen is maar alleen en dat kan prima gaan, maar samen is toch echt leuker.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mafrliro, 70 jaar · Boekhoute
Ik zie graag mannen met een verzorgde (korte) baard, al is uiterlijk niet het belangrijkste. Zou graag kennismaken met een
Bruisendleven, 75 jaar · Arnhem
Ik zoek een maatje waarmee ik kan lachen en huilen en leuke dingen zoals vakantie een terrasje pikken enz enz kan doen
Valens, 71 jaar · Akkrum
Jij bent mijn Valentijn voor het hele jaar.
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
Melanie4409, 72 jaar · Amsterdam
Mannen die samenwonen of getrouwd zijn mogen mij overslaan, ik wil het gezellig houden haha. Ik vind een man met humor en een
CobyAlleen, 72 jaar · Doesburg
Ik ben op zoek naar een lieve, sportieve, ondernemende man met gevoel voor humor ,die nog volop in het leven staat. Misschien
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact