Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet meer of niet veel meer hoefde te werken.
Evelynee, 72 jaar · Leusden
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop snel eens iemand serieus te leren kennen, want vind toch dat het tijd wordt om eens een echte lieve knuffelbeer tegen te komen. Wel hoop ik dat je er verzorgd uitziet en hygiënisch bent.
Nieuwegein70, 72 jaar · Nieuwegein
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Vertel jij het me maar...
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
Vertel jij het mij...
Rozolia, 72 jaar · Antwerpen
Tja nu ben ik hier en heb ik het voor het zeggen...en dan weet ik niet zo goed wat mijn criteria zijn. Verzorgd, de nodige levenslessen
Feesjemetmij, 71 jaar · Hooge Zwaluwe
Een leuke lieve persoon die openstaat voor leuk contact
Louisse, 71 jaar · Blaasveld
Dat ga ik je zo vragen!
Jeanette1937, 80 jaar · Meppel
Een maatje om mee te schrijven
GroningenNet, 71 jaar · Groningen
Ik ben op zoek naar een lieve man die het ook leuk lijkt om zijn leven op een andere manier in te vullen. Kinderen geen bezwaar
Aandeboemel, 74 jaar · Ophasselt
Je bent ook reislustig? Maar ook wel bereid om na de reis gewoo terug te gaan naar je eigen plek?
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.