Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Je houd van het reizen met de trein? En je doet dit ook veel voor je vakantie? Het leukste zou zijn als je dan ook net als ik niet meer of niet veel meer hoefde te werken.
VanAdel, 74 jaar · Baarn
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je toch echt voor mij.
Zeezicht, 80 jaar · Veenendaal
♥ Utrecht ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Je bent het roerend met me eens dat het nu dan wel eens tijd zou worden voor jouw en mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Amreuver, 75 jaar · Nieuwstadt
Je bent warm, lief en eerlijk en hebt ook behoefte aan gezelschap. Gewoon samen genieten en samen oud worden.
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.
Okeeeeeee, 79 jaar · Amsterdam
Een leuke man die mij zou willen leren kennen en die open staat voor echte liefde. Ik wil een man die echt voor mij gaat, die mij
Mevrouwtje, 81 jaar · Maasmechelen
Natuurlijk hoef jij geen pietje precies te zijn. Maar ik wil wel de nodige hygiëne en discretie. Daarnaast iemand die
Montse, 78 jaar · Aartselaar
Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Verlegen45, 72 jaar · Braamt
Een warme man die mij het gevoel van liefde weer kan bezorgen, die mijn verlegenheid geen punt vind en mij het waard vind de
Goedgewoon, 77 jaar · Tervuren
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet
Lucky1007, 71 jaar · Berendrecht
Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te