Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet alle uithoeken van de wereld gezien en ik hoop misschien ook dat ik iemand zou kunnen vinden dat ook van reizen houdt. Ik zoek een maatje, een echte vriend en misschien wordt dat wel wat
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met mij. Huiselijk van aard en die genegenheid kan tonen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
OODenHaag, 73 jaar · Den Haag
Vertel jij het me?
Margreet45, 72 jaar · Nijmegen
Dit mag ze later zelf in vullen.
Suzanne43, 74 jaar · Axel
Jij bent een man die houdt van leuke dingen doen, marktje bezoeken, een tentoonstelling of een voorstelling bezichtigen
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
Brianne194602, 71 jaar · Deinze
Verras me en ik vertel wat over mijzelf
Jannekefietje, 71 jaar · Meppel
Zou het fijn vinden om een maatje te vinden ,waar ik alles mee kan delen.