Welke man is beschikbaar om mijn seksmaatje te worden? Denk je dat je genoeg aan mij zal hebben en ik aan jou? Ik kan veel stoute dingen met je doen, wil je weten wat allemaal dan moet je het maar proberen!
Natuurlijk ligt jouw leeftijd niet te ver van die van mij af, daar zou ik me niet fijn bij voelen. Je bent nog lekker energiek, gaat nog wandelingen maken, lekker fietsen, ritjes met de auto, dagtripjes naar andere landen toe noem het maar op. Ik kan met je lachen en met je huilen, over van alles en nog wat kletsen
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hippieoma, 71 jaar · Goes
Heb jij ook wat met de hippieperiode van vroeger, of kun je je vinden in die gedachten. Dan mag ik je zeker weten :) Daarnaast
X-Engelina46-X, 71 jaar · Beerta
Wil je ook een fijne vriendschap vinden en denk je dat wij bij elkaar kunnen passen? Ik wil het ook en alle dingen doen die we
Gewoondoorgaan, 70 jaar · Lage Vuursche
Ik ben opzoek naar een maatje om samen gezellig iets te doen. Ik zoek een rustige man die net als ik van het leven houd.
DaantjeNweert, 71 jaar · Meerssen
Vertel jij het mij...
Karlijntje1945, 72 jaar · Baarn
Ik zoek een toffe, sportieve, vriendelijke en attente man om gezellig te chatten en mailen verder zien we dan wel.
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
Omaaazegtja, 84 jaar · Bitgummole
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters