Je bent een single man die open staat voor een lange relatie. Je bent aantrekkelijk en je rookt niet. Ik hou ook niet van mannen die drinken en altijd dronken worden. Je gebruikt ook geen drugs en bent welgemanierd.
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DeniDenice, 71 jaar · Hoelbeek
Ik zal geen relatie meer beginnen, maar een man met wie ik af en toe af en toe kan afspreken voor heerlijke, opwindende en intieme
Rodepassie, 84 jaar · Bakkeveen
Ben jij berijd meer ervaring op te doen wat seks betreft?
Anita474710, 70 jaar · Assen
Natuurliefhebber hihi, lekker naakt zijn samen en misschien een keer de liefde bedrijven in de duinen bij het strand. Dit
Lieve77, 81 jaar · Hoevenen
Ben jij lief en zie jij er goed verzorgd uit, bericht mij dan kus.
Wijgenieten, 71 jaar · Tongeren
Weduwnaar die ook op zoek is naar die hand.
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
Theodora41, 76 jaar · Bruinisse
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk voor me bent als we elkaar ontmoeten. Ik ben er heel zeker van dat we iets hebben om naar
Elisa1943, 74 jaar · Antwerpen
Een lieve man met wie ik theaters en musea kan bezoeken en een normaal gesprek mee kan voeren.