Je bent klaar om een paar vreselijke taarten te etene n te doen alsof het heerlijk is en grappen aan te horen die niet om te lachen zijn, terwijl je ook in staat bent om een intellectueel gesprek te voeren. Ik maak soms een cake die gewoon te zout is. En je wordt niet boos als ik ijs in je neus duw ;).
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lekkerbekkie45, 72 jaar · Beringen
U houd ook van wandelen en vind honden leuk. Of u gescheiden, weduwnaar of single bent dat maakt mij niet zoveel uit als u maar
LISAn340508, 83 jaar · Merkem
Een gezellige man die het leuk zou vinden met mij in contact te komen. Ons mooie levensverhalen te delen en ons prachtige interesses
Inhuizen, 71 jaar · Eppenhuizen
Je bent een charmante en oudere heer, je hebt nog de discipline zoals het er bij ons vroeger in gezet werd. En je weet hoe een
Grensgeval1946, 71 jaar · Baarle-Nassau
Een man die nog iets serieus ziet zitten.
Utgroningen, 77 jaar · Oldekerk
Op zoek naar een mail maatje. Die ook kan genieten van de natuur en van reizen houd. Sociaal en prettig karakter heeft
Wintervan40, 76 jaar · Gestel
Voel jij je eenzaam en wil jij je tijd nog delen met een dame die goed voor je zal zorgen?
Kimbs, 75 jaar · Baardegem
Je bent een nette man die spontaan en oprecht is. Dan wil ik je graag leren kennen.
Tuinhuis, 71 jaar · Leidschendam
Je hebt interesse in mij en niet in mijn bezittingen of bankrekeningen. Ik zoek dus een man voor echte liefde.