Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Ik zoek een leuke vriend om samen leuke dingen te doen. Ik voel me echt geen vrouw van 71 en ben nog fit en energiek. Ben jij die goedverzorgde man met wie ik nog heel veel plezier ga beleven en van het leven ga genieten?