Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Ik mis eigenlijk iemand om dat alles mee te doen en dat wij misschien nog een leuke reis zouden kunnen maken. Ik heb nog niet alle uithoeken van de wereld gezien en ik hoop misschien ook dat ik iemand zou kunnen vinden dat ook van reizen houdt. Ik zoek een maatje, een echte vriend en misschien wordt dat wel wat
Ik zoek iemand waarmee ik eens kan babbelen, iemand die misschien ook eenzaam is, misschien samen dingen kunnen doen. Ik hou van een lekker etentje, wandelen, fietsen, terrasjes doen in de zomer enz..
Ik zoek een leuke vriend om samen leuke dingen te doen. Ik voel me echt geen vrouw van 71 en ben nog fit en energiek. Ben jij die goedverzorgde man met wie ik nog heel veel plezier ga beleven en van het leven ga genieten?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Maris19420824, 75 jaar · Turnhout
U bent geen stilzitter en wil ook graag dingen ondernemen. Niet op zoek naar een relatie maar naar gewoon een maatje om dingen
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Veertjexx, 85 jaar · Coevorden
Volgt
Margreet45, 72 jaar · Nijmegen
Dit mag ze later zelf in vullen.
Kimbs, 75 jaar · Baardegem
Je bent een nette man die spontaan en oprecht is. Dan wil ik je graag leren kennen.
Damemetpit1944, 73 jaar · Aalst
Ik ben op zoek naar een warm type. Een sociale man die van familie houdt en gezellig samen zijn. Het maakt mij niet uit of jij
MagicPussy, 77 jaar · Zevenhuizen
volgt
Marietteha, 73 jaar · s-Heerenberg
Ik zoek een gezellige spontane man die lekker van het leven geniet. Iemand met wie ik kan lachen, huilen en met wie ik veel seks