Discretie staat op de eerste plaats, daarnaast kick ik er wel op als je lekker geschoren bent. Ik ben namelijk gek op orale seks. Standje 69 is het beste voorspel dat ik me kan bedenken.
Ik weet het niet zo goed hoe jij zou moeten zijn. Misschien iets vlotter in het praten dan ik zelf ben. Wel iemand die niet rookt en die ook van de natuur houdt.
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fullbodymassage, 73 jaar · Ronse
Ik hoop op een warme, lieve, zorgzame en verzorgde man waar ik nog een mooie tijd mee kan beleven.
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Alex27, 72 jaar · Geleen
Lekkere geil meid.
Lieve77, 81 jaar · Hoevenen
Ben jij lief en zie jij er goed verzorgd uit, bericht mij dan kus.
Jeeetjemenee, 70 jaar · Meerhout
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek
Didadalfsen, 70 jaar · Dalfsen
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk
Netty, 74 jaar · Apeldoorn
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Samen leuke dingen doen en heel veel intiem genieten van elkaar. Het liefst zou ik een foto
Wintervan40, 76 jaar · Gestel
Voel jij je eenzaam en wil jij je tijd nog delen met een dame die goed voor je zal zorgen?