Een warme persoonlijkheid. Het is niet zo dat ik iemand nodig heb die voor me zorgt maar vind een zorgzaam persoon wel fijn. Iemand die een beetje met de tijd mee is gegaan en niet de hele dag binnen wilt zitten, te wachten tot er iets gebeurt.
Het zou geweldig zijn als jij een actieven man bent en die van een dolletje houd. Misschien ben jij net als ik verzot op een stevige wandeling dan hoor ik graag welke route jij het mooist vind.
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij kan een stukje kritiek wel waarderen en doet daar ook echt wat mee. Verder ben je spontaan en weet jij altijd wel een beetje de lol er in te houden.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Gbrlle1947, 70 jaar · Baarle-Hertog
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen
Nefretete, 72 jaar · Arnhem
Volgt
VanAdel, 74 jaar · Baarn
ben jij een echte heer, die de deur voor mij openhoudt, mijn stoel aanschuift en ook nog eens romantisch kan zijn, dan ben je
Brabantse, 73 jaar · Schaijk
Een geschikte man die houd van gezelschap, een dagje uit zoals mij.
Illusie, 77 jaar · Breukelen
Ik zoek een man voor wie ik lekker koken kan, die gezellig is en interessant.
44suus, 73 jaar · Diepenbeek
Ik hoop dat je lief en hartstochtelijk met me zult zijn, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker
GrootmoederTijd, 74 jaar · Vlissingen
Zoals ik al omschreef zou ik graag mijn wens uit zien komen, dat is echt het enigste wat ik nog wens te ervaren in mijn leven.